°C

Wyroki za morderstwo w gminie Deszczno

Fot. Unsplash/rawpixel

W gorzowskim sądzie zapadł dziś wyrok w sprawie morderstwa w gminie Deszczno z 2012 roku - podaje Gazeta Lubuska. Chodzi o zabicie Marka R. i zakopanie jego ciała w budynku gospodarczym.

 Mężczyzna miał znęcać się nad  swoją konkubiną. Kobieta z pomocą syna i jego kolegi chciała dać mu nauczkę. Podczas zakrapianej alkoholem imprezy doszło do awantury i bójki. Mężczyzna został pobity, a  potem śmiertelnie uderzony łopatą. Jego zwłoki zakopano w budynku gospodarczym. Tam przeleżały kilka lat. Rodzina mężczyzny zapewniała policję, że Marek R. wyjechał za granicę.  Jak podaje Gazeta Lubuska dwaj mężczyźni usłyszeli dziś wyroki 25 lat więzienia. Kobieta trafi do więzienia na 12 lat.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.