°C

Wojewoda i prezydent zapraszają na uroczystości

fot:E.Kobelak

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak i prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki zapraszali dziś mieszkańców Gorzowa do wspólnego świętowania 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wręczanie zaproszeń rozpoczęło się na ulicy Hawelańskiej. – W ten sposób chcemy podkreślić jak ważne jest to wydarzenie – mówił wojewoda Dajczak:

Mamy nadzieję, że w uroczystościach w Gorzowie wzięli udział nie tylko mieszkańcy miasta ale i całego województwa – mówił prezydent Jacek Wójcicki:

8 odpowiedzi na “Wojewoda i prezydent zapraszają na uroczystości”

  1. Jak to dobrze, że mamy u siebie nohmalne władze. W Wahszawie taka jedna platfohmiana bufetowa, stahe, duhne babsko, umoczone w afehę hephywatyzacyjną, hazem z podpohucznik MO Gawoh POkazały POlakom obywatelskość platfohmy.

  2. Zobacz wyżej, jeden „chętny” jedzie do Warszawy, a sądząc po jego rynsztokowych wypowiedziach – nie jedzie tam jako patriota, tylko co najwyżej jago sługus manipulantów od udawania faszystów i prowokowania.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.