°C

Warsztaty muzyczne dla pokoleń

A.Dobosiewicz

„iGra z wnuczką babcia, dziadek – będzie słychać u sąsiadek” - pod takim hasłem organizowane są warsztaty międzypokoleniowe, w których mogą uczestniczyć wnuki, babcie i dziadkowie. Zajęcia będą trwały cyklicznie przez pół roku, naprzemiennie w dwóch instytucjach – Filharmonii Gorzowskiej i Muzeum Lubuskim.

– Zależy nam na współpracy młodego, nowoczesnego, energicznego pokolenia z dojrzałymi i doświadczonymi seniorami – mówi Urszula Śliwińska z Filharmonii Gorzowskiej.

Zajęcia rozpoczną się 27 stycznia. Projekt zwieńczy dzień otwarty w muzycznym ogrodzie z okazji Dnia Dziecka. Aby zgłosić udział pary międzypokoleniowej dziadek/ babcia – wnuczek/wnuczka, należy wypełnić formularz online lub jego wersję papierową, dostępną w Filharmonii Gorzowskiej.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.