°C

Trzeci Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

autor: Piotr Wiśniewski

Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie, zorganizował dzisiaj Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Impreza odbywała się w ramach projektu „A mnie ta ziemia od innych droższa”.

Na szkolnej scenie zaprezentowali się wokaliści w czterech kategoriach wiekowych, a przedszkolaki przygotowały specjalną wystawę patriotyczną. O Festiwalu, który jest kolejnym elementem świętowania przez szkołę 100-lecia Niepodległości, mówi Dyrektor Szkoły Beata Korba.

Wśród sześćdziesięciu wokalistów, na Festiwalu zaśpiewali między innymi Patrycja Kałużna z Zespołu Szkół nr 12 oraz Mateusz Kwieciński i Franek Bracik z gorzowskiej pierwszej Szkoły Montessori. Uczestnikom bardzo podobała się impreza.

Z pozytywnymi wrażeniami z Festiwalu, wyszedł Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa.

Organizatorem Festiwalu była społeczność szkolna przy współpracy Stowarzyszenia św. Eugeniusza de Mazenoda, Fundacji Czysta Woda i Szkoły Muzycznej I stopnia w Gorzowie. Festiwal wspierał finansowo Urząd Marszałkowski woj. Lubuskiego i został objęty patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.