°C

Transwestyta napadł na 12-latkę i filmował to

fot. YouTube

Policjanci dokonają oceny prawno-karnej tego zdarzenia, a zebrane materiały przekażą do prokuratury celem dalszych czynności - poinformował w niedzielę PAP rzecznik KGP mł. insp. Mariusz Ciarka, odnosząc się do filmiku z udziałem transwestyty "Rafalali".

W nagraniu zamieszczonym w internecie widać, jak transwestyta szarpie i w wulgarny, agresywny sposób odzywa się do kilkunastoletniej dziewczynki. Mężczyzna oblał też poszkodowaną nastolatkę kawą.

W mediach społecznościowych filmik został szeroko skomentowany. Do treści nagrania odniósł się w sobotę również szef MSWiA Joachim Brudziński. „Poleciłem Komendantowi Głównemu @PolskaPolicja analizę tego materiału i podjęciu wszelkich działań prawnych wobec tego agresywnego osobnika” – poinformował na Twitterze.

„Trwają czynności Policji w tej sprawie. Fakt, że ktoś jest hołubionym przez celebrytów i niektóre media wulgarnym i agresywnym transwestytą nie immunizuje go przed konsekwencjach prawnymi jeżeli łamie prawo” – twittował jeszcze w sobotę Brudziński.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.