°C

Tragiczny wypadek. Zginęła kobieta

Fot. KWP w Gorzowie Wielkopolskim

W poniedziałkowy wieczór na "starej trójce" doszło do śmiertelnego wypadku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z TIR-em zginęła kobieta.

48-latka, kierująca Peugotem, w okolicach pobliskiej Baczyny, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechała na przeciwległy pas. Z naprzeciwka nadjeżdżał samochód ciężarowy. Doszło do zderzenia, które skończyło się śmiercią kierującej osobówką.

Kobieta jechała sama. Kierowca TIR-a był trzeźwy. Na miejscu jest prokurator, który wraz z funkcjonariuszami ustala okoliczności zdarzenia – informuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego lubuskiej policji, dodając, że słoneczna aura nie zwalnia z obowiązku ostrożnego zachowania na drodze.

Na „starej trójce” wciąż mogą być utrudnienia.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.