°C

Torebka wróciła do właścicielki

fot:E.Kobelak

Gorzowskie biuro rzeczy znalezionych działa. Przekonała się o tym jedna z gorzowianek, która 1 listopada na cmentarzu przy Żwirowej zgubiła torebkę. Zgubę znalazła inna mieszkanka i oddała ją do biura rzeczy znalezionych, mieszczącego się w siedzibie gorzowskiej Straży Miejskiej.

 W torebce była gotówka i klucze do mieszkania, nie było jednak dokumentów ani innych przedmiotów umożliwiających identyfikację jej właścicielki. Strażnicy miejscy postanowili skontaktować się z właścicielami grobów, przy których zgubę znaleziono. Już pierwszy telefon okazał się sukcesem.

Straż Miejska przypomina, że w naszym mieście biuro rzeczy znalezionych znajduje się przy ulicy Łokietka 22. Z wykazem przekazanych tam przedmiotów można zapoznać się na stronie miasta, w zakładce: Straż Miejska / Biuro rzeczy znalezionych .

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.