°C

Szansa na realizację ul. Kazimierza Wielkiego?

Zdj. Archiwum RG

28 inwestycji drogowych na terenie województwa lubuskiego, uda się wykonać w tym roku w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej”. 15 gmin i 13 powiatów podpisało dziś w Lubuskim Urzędzie Wojewódzki umowy na dofinansowanie zadań.

W tym roku w gronie gmin cieszących się z przyznanego dofinansowania zabrakło Gorzowa. Projekt przebudowy ulicy Kazimierza Wielkiego nie znalazł się na opublikowanej przez Lubuski Urząd Wojewódzki liście wniosków zakwalifikowanych do rządowego wsparcia. Wojewoda Dajczak w sposób dość tajemniczy daje jednak nadzieję, że sytuacja ta może się jeszcze zmienić.

Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki nie ukrywa, że wciąż bardzo liczy na ministerialne wsparcie tej inwestycji.

W ciągu trzech lat w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej” w województwie lubuskim zrealizowano lub realizuje się łącznie 91 projektów. Ogólna wartość realizowanych projektów wynosi 222 mln zł

Jedna odpowiedź do “Szansa na realizację ul. Kazimierza Wielkiego?”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.