°C

Sygnalizacja jest, ale nie działa

Archiwum RG

W miniony poniedziałek ruszył remont ulicy Kazimierza Wielkiego. Wielu mieszkańców miało nadzieję, że wraz z remontem ruszy także zamontowana sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Owocowej. Tymczasem sygnalizatory pozostają wyłączone, a na skrzyżowaniu tworzą się korki – alarmują nasi słuchacze.

Tak było między innymi dziś w godzinach porannego szczytu. – Od początku mówiliśmy, że sygnalizacja ruszy wraz z rozpoczęciem drugiego etapu prac, czyli od kwietnia – mówi nam miejski inżynier ruchy Rafał Krajczyński:

 

Z uwagi na sygnały mieszkańców urzędnicy postanowili jednak nie czekać do kwietnia i bardzo możliwe , że światła ruszą za kilka dni:

 

A remont ulicy Kazimierza Wielkiego ma trwać do końca roku.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.