°C

Stilon sparował z drugoligowcem

fot. Filip Górecki

Piłkarze Stilonu Gorzów rozegrali pierwszy sparing w tym okresie przygotowawczym.

Gorzowianie ulegli w Płotach drugoligowym Błękitnym Stargard 1:6. Jedyną bramkę strzelił jeden z testowanych graczy. O meczu mówi trener Silonu Kamil Michniewicz:

Stilon zagrał w składzie: Rudnicki (46’Grala) – Pawłowski (6’Taranenko)-Kaczmarczyk, Drame (46’Testowany)-Łaźniowski (70’Testowany) – Bednarski (46’Testowany) – Testowany (60Cerbijan)-Jakubowski – Testowany – Świtaj (46’Pakuła) – Okuszko (70’Mrozek)

6 odpowiedzi na “Stilon sparował z drugoligowcem”

  • Czekam jeszcze na skład, ogólnie o sytuacji personalnej mówiłem na antenie: Ogrodowski jedną nogą w Błękitnych, Kwiatkowski już tam podpisał, trenują Nowak, Mrozek, Pakuła, Krzyżanowski, Ukrainiec Taranenko z Resovii (wcześniej Ilanka i Lechia Dzierżoniów) plus zawodnicy z przeszłością typu Odra Opole CLJ. Jak tylko dostanę całe dzisiejsze zestawienie to podczepię.

   EDIT: już jest

 1. @adrian_2 11 lipca 2018 o 23:30
  „Strona Stilonu na Fb to jakaś masakra …nic tam nie znajdziesz o drużynie. Biłko zajmuje się aferami i na ważne sprawy nie ma czasu.”

  Może lepiej niech milczy – już raz błysnął w mediach pitoląc o „ośmiornicy”

 2. Maliszewski akurat w środę nie mógł grać, Zakrzewski jest na testach w Świcie Skolwin, Aouchet zawinął się razem z trenerem Gołubowskim (znaczy w tym samym czasie) a Kakehi zdaje się nie planuje tu wracać. O Rymara zapytam przy okazji

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.