°C

Spadł fragment starego balkonu

redakcja gorzowska

Przy ul. Łokietka w Gorzowie na chodnik spadł fragment starego balkonu. Pod kamienicą jest jeden zastęp straży pożarnej.

Powiadomiono już pracowników ADM-u nr 3. Jak informuje straż pożarna, do zdarzenia doszło po godz. 6 rano. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie został uszkodzony też żaden samochód.

Przypomnijmy, że w lutym Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego prowadził kontrole wspólnot mieszkaniowych pod tym kątem. Wydano wówczas 36  decyzji, obligujących wspólnoty mieszkaniowe i innych właścicieli do pilnych remontów balkonów. Zobligowane do przeprowadzenia remontów wspólnoty mieszkaniowe miały sześć miesięcy na to, aby poprawić stan elewacji budynków.

 
Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.