°C

Sonda RG: czy szefostwo gorzowskiej lecznicy powinno być odwołane czy nie?

autor: Piotr Wiśniewski

Okręgowa Rada Lekarska w Gorzowie, apeluje do władz województwa o odwołanie szefostwa gorzowskiej lecznicy. W naszej cotygodniowej sondzie internetowej, zapytaliśmy naszych słuchaczy, czy są za czy przeciw takiemu rozwiązaniu.

79 % głosujących na stronie radia jest za odwołaniem szefostwa gorzowskiego szpitala, a 21 % sprzeciwia się odwołaniu. Więcej słuchaczy, bo 91 %, głosowało za odwołaniem na radiowym facebooku, natomiast przeciw było 9 % głosujących. A to usłyszeliśmy na ulicach Gorzowa:

Wkrótce kolejne pytanie. Głosujcie.

Jedna odpowiedź do “Sonda RG: czy szefostwo gorzowskiej lecznicy powinno być odwołane czy nie?”

  1. Dziennikarz kreuje rzeczywistość? W sondach odpowiednio 8/10 i 9/10 za odwołaniem zarządu, więc wskazanie jednoznaczne, a w rozmowach wybranych przez redaktora zupełnie na odwrót: 4/5 (8/10) przeciwko odwołaniu.
    Oczywiście nie jest chyba trudno przeprowadzić 50 czy 100 rozmów, z których 5 będzie na jedną stronę, pozostałe na drugą i wybrać z tych pięciu cztery i z pozostałych jedną, ale nie podejrzewam, tylko się dziwię, że widok mikrofonu i dyktafonu potrafi tak mocno zmieniać poglądy… 😀

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.