°C

Setki motocykli na ulicach Gorzowa

E.Kobelak

Na gorzowskich ulicach słychać dziś ryk silników motocykli. To miłośnicy jazdy na dwóch kółkach oficjalnie rozpoczynają sezon.

W paradzie ulicami Gorzowa czyli kulminacyjnym punkcie dzisiejszej imprezy wzięło udział kilkuset motocyklistów. – W ten sposób dajemy znak kierowcom, że motocykliści wrócili na ulice miasta – mówi organizator imprezy Jacek Sterżeń

W paradzie ulicami Gorzowa udział wzięła także Martyna z tatą Jackiem. To właśnie tata zaszczepił w córce miłość do dwóch kółek:

Dla wielu gorzowskich motocyklistów, dzisiejsza impreza jest jedną z ważniejszych w roku:

Parada ulicami miasta dobiegła już końca. Teraz, na placu targowych GRH, rozpoczyna się druga cześć imprezy z konkursami i licznymi koncertami. Do wspólnej zabawy organizatorzy zapraszają już wszystkich mieszkańców, tym bardziej, że ta część ma charakter charytatywny. Fundacja Mam Marzenie będzie bowiem zbierać pieniądze dla 8-latka, który marzy o spotkaniu z Robertem Lewandowski.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.