°C

Seminarium charytatywne dla Alana

Fot. archiwum rodzinne Alana

W sobotę w Gorzowie odbędzie się Seminarium Charytatywne dla Alana, które jest częścią akcji charytatywnej prowadzonej przez fundację Sporty Walki Gorzów.

Alan to 5 – letni chłopiec, który urodził się z wrodzoną przepukliną oponowo – rdzeniową. Porusza się na wózku inwalidzkim i potrzebuje specjalistycznego sprzętu ortopedycznego, stałej rehabilitacji oraz opieki specjalistów. Seminarium Charytatywne poprowadzi medalista Mistrzostw Polski w boksie Kamil Holka:

Seminarium odbędzie się w sobotę w hali OSIR- u przy ul. Słowiańskiej. Zapisy od godz. 15:00. Dodajmy, że na fanpage’u fundacji Spoty Walki Gorzów trwa licytacja sprzętu treningowego wybitnych polskich sportowców. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Alana.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.