°C

Seminarium charytatywne dla Alana

Fot. archiwum rodzinne Alana

W sobotę w Gorzowie odbędzie się Seminarium Charytatywne dla Alana, które jest częścią akcji charytatywnej prowadzonej przez fundację Sporty Walki Gorzów.

Alan to 5 – letni chłopiec, który urodził się z wrodzoną przepukliną oponowo – rdzeniową. Porusza się na wózku inwalidzkim i potrzebuje specjalistycznego sprzętu ortopedycznego, stałej rehabilitacji oraz opieki specjalistów. Seminarium Charytatywne poprowadzi medalista Mistrzostw Polski w boksie Kamil Holka:

Seminarium odbędzie się w sobotę w hali OSIR- u przy ul. Słowiańskiej. Zapisy od godz. 15:00. Dodajmy, że na fanpage’u fundacji Spoty Walki Gorzów trwa licytacja sprzętu treningowego wybitnych polskich sportowców. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Alana.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.