°C

Rodzice boją się o swoje dzieci

fot:E.Kobelak

Rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 przy ulicy Estkowskiego są mocno zaniepokojeni oświatowymi planami miasta. Chodzi o reorganizację sieci szkół, która zakłada między innymi, że do budynku przy Estkowskiego przeniesione zostanie III Liceum Ogólnokształcące z ulicy Warszawskiej. W ten sposób przy Warszawskiej mógłby powstać Kwartał Kultury ze szkołami artystycznymi.

– A co z naszymi dziećmi – pytają zaniepokojeni rodzice maluchów ze szkoły przy Estkowskiego. Skarżą się, że nikt z nimi nie rozmawia, a informacje, które do nich trafiają pochodzą głównie z mediów. Mówi Monika Bednarz Wolska:

Oczekujemy, że miasto zmieni decyzję – dodaje przewodnicząca trójki klasowej i mówi o zagrożeniach jakich obawiają się rodzice:

Jutro z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 spotkają się przedstawiciele władz miasta, by rozmawiać o planowanych zmianach.  Urzędnicy  mają nadzieję, że wyjaśniając plany miasta, uda im się uspokoić zaniepokojonych rodziców.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.