°C

Początek 35. Gorzowskich Spotkań Teatralnych

A.Dobosiewicz

Rozpoczynają się 35. Gorzowskie Spotkania Teatralne. W ciągu tygodnia pokazanych zostanie siedem spektakli w wykonaniu teatrów z Warszawy, Elbląga, Zielonej Góry i Gorzowa.

Wystąpią między innymi Krystyna Janda, Katarzyna Żak, Olga Bończyk czy Joanna Szczepkowska. – Nie zabraknie akcentów związanych z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości – mówi dyrektor gorzowskiego teatru Jan Tomaszewicz.

Gorzowskie Spotkania Teatralne zainauguruje „Pan Tadeusz” w wykonaniu aktorów teatru imienia Osterwy w Gorzowie. Spektakl wyreżyserował Rafał Matusz.

Po spektaklach pokazywanych w ramach 35. Gorzowskich Spotkań Teatralnych w teatralnej kawiarence odbywać się będą spotkania z twórcami przedstawień. Teatralne święto potrwa w Gorzowie do 16 listopada.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.