°C

PO: porozmawiamy z mieszkańcami na ławeczce

fot. K.Rak

Platforma Obywatelska przeprowadziła dziś konferencję podsumowującą ich ostatnie działania, ale także zapowiadającą te najnowsze, między innymi spotkania z mieszkańcami na specjalnej ławeczce.

W tym roku PO zrealizowało wiele projektów, w których czynny udział brali mieszkańcy. Projekt „Polska Seniora” czy „Sprawa Polek” to tylko nieliczne z nich, które miały na celu spotkania z zainteresowanymi.
Teraz, w okresie letnim, działacze Platformy nie rezygnują z wychodzenia z ważnymi tematami do miasta i do ludzi. Rusza „Letnie Biuro Platformy Obywatelskiej”, jej członków można będzie spotkać w każdy poniedziałek na Wełnianym Rynku od 15.30 do 17.00 – opowiada Krystyna Sibińska, poseł PO:

Także Robert Surowiec, radny miasta i kandydat na prezydenta Gorzowa, chce rozmawiać z mieszkańcami o ich pomysłach na miasto, ale już nie w biurze, a na specjalnej ławeczce:

Pierwsze spotkanie „na ławeczce” już dziś o 17.00 w Parku Róż, później o 18.30 na Kwadracie.

Jedna odpowiedź do “PO: porozmawiamy z mieszkańcami na ławeczce”

  1. Objawił się lokalny Czaskoski. Ciekawe, czy obciach będzie podobny, czy może jeszcze większy od blamażu za blamażem Czaskoskiego.
    Czy Bełty a’la France będą dzisiaj podawane na ławeczce? Kwadrat jednak zobowiązuje…
    Gołąbki z Parku Róż powinny na „dzień dobry” pięknie „oznaczyć” platformianą ławeczkę do partyjnych ustawek.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.