°C

Mieszkańcy wrzucają do puszek

fot:E.Kobelak

W Gorzowie gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na ulicach miasta od rana spotkać można wolontariuszy z puszkami.

Mieszkańcy, którzy mimo deszczy i chłodu zdecydowali się wyjść z domu, chętnie wrzucają do puszek te drobne i nieco większe kwoty:

W Gorzowie Orkiestra gra na dwóch scenach: na Kwadracie i przy galerii na Górczynie. W obu tych miejscach już rozpoczęły się koncerty i licytacje. O atrakcjach jakie przygotowano dla mieszkańców w centrum miasta mówi prowadzący imprezę Daniel Zieliński:

Przy galerii na Górczynie również nie zabraknie koncertów. Dla mieszkańców zagrają między innymi: Bartek Wrona czy Endrju. Gorzowskie sztaby zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie Ściskawa. Chodzi o to, by w ciągu godziny, zgromadzić jak największą liczbę osób na namalowanym sercu. Miasto, które wygra tą rywalizację otrzyma od fundacji sprzęt dla szpitala o wartości 50 tysięcy złotych. Dotychczasowy, Toruński rekord to 813 osób. Konkurs w Gorzowie odbędzie się od godziny 15.00 do 16.00 na Kwadracie

Jedna odpowiedź do “Mieszkańcy wrzucają do puszek”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.