°C

Mieszkańcy wrzucają do puszek

fot:E.Kobelak

W Gorzowie gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na ulicach miasta od rana spotkać można wolontariuszy z puszkami.

Mieszkańcy, którzy mimo deszczy i chłodu zdecydowali się wyjść z domu, chętnie wrzucają do puszek te drobne i nieco większe kwoty:

W Gorzowie Orkiestra gra na dwóch scenach: na Kwadracie i przy galerii na Górczynie. W obu tych miejscach już rozpoczęły się koncerty i licytacje. O atrakcjach jakie przygotowano dla mieszkańców w centrum miasta mówi prowadzący imprezę Daniel Zieliński:

Przy galerii na Górczynie również nie zabraknie koncertów. Dla mieszkańców zagrają między innymi: Bartek Wrona czy Endrju. Gorzowskie sztaby zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie Ściskawa. Chodzi o to, by w ciągu godziny, zgromadzić jak największą liczbę osób na namalowanym sercu. Miasto, które wygra tą rywalizację otrzyma od fundacji sprzęt dla szpitala o wartości 50 tysięcy złotych. Dotychczasowy, Toruński rekord to 813 osób. Konkurs w Gorzowie odbędzie się od godziny 15.00 do 16.00 na Kwadracie

Jedna odpowiedź do “Mieszkańcy wrzucają do puszek”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.