°C

Mieszka I będzie przebudowana

www.google.com/maps

Nie tylko deptak wzdłuż Chrobrego, ale także ulica Mieszka I zostanie przebudowana. Chodzi zarówno o jezdnię, chodniki, jak i torowisko.

Jednym z ważniejszych założeń przebudowy, będzie uspokojenie ruchu na tej ulicy. Mówi Jan Biernacki z Komitetu Rewitalizacji Zawarcie i Zakanale:

Przebudowa ulicy Mieszka I i przebudowa deptaka na Chrobrego to jedno zadanie. Wszystko wskazuje więc na to, że ogłoszony zostanie tylko jeden przetarg na wybór wykonawcy, prace z pewnością będą jednak etapowane. Przetarg ma być rozpisany na początku przyszłego roku.

9 odpowiedzi na “Mieszka I będzie przebudowana”

  1. na ścieżkę rowerowa nie ma miejsca w Mieszka 1. I bez tego jest wąsko przejechać przez zastawione samochodami chodniki.
    proponowałem parking przy CPN żeby zrobić w poprzek duży, a CPN odtworzyć bo nie ma stacji paliw w tym rejonie.
    Pod Intermarche zablokowali ludzie dla miasta. Nie proponując innej lokalizacji w zamian.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.