°C

Licytacje dla WOŚP

fot:E.Kobelak

Śniadanie podane przez prezydenta miasta, kevlar Krzysztofa Kasprzaka, koszulka z podpisem Roberta Kubicy, narty od Krystyny Prońko czy plastron Tomasza Golloba wszystko to będzie można wylicytować podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie.

Większość licytacji odbędzie się na scenach: na Kwadracie i przy galerii na Górczynie, choć fanty do licytacji ma także mały sztab w I Liceum. O tym co w centrum miasta mówi Paweł Podkański z Ośrodka Sportu i Rekreacji:

Na Kwadracie licytowany będzie także voucher na śniadanie przygotowane osobiście przez prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego.

Z kolei miłośnicy Stali Gorzów powinni udać się na Górczyn. Tam bowiem na scenie zlicytowany zostanie kevlar Krzysztofa Kasprzaka.

Tradycyjnie już Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspiera gorzowski szpital. Mówi rzecznik prasowy lecznicy Agnieszka Wiśniewska:

Przypomnijmy, wolontariuszy z puszkami będzie można spotkać na ulicach Gorzowa do godziny 20.00

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.