°C

Leją asfalt na Kostrzyńskiej

www.gorzow.pl, Bartłomiej Nowosielski

Wykonawca przebudowy ul. Kostrzyńskiej rozpoczął wylewanie asfaltu i układanie nowej nawierzchni na północnej jezdni al. 11 Listopada - informuje magistrat.

 Torowisko wzdłuż al. 11 Listopada w obrębie remontowanego odcinka jest teraz kalibrowane i przystosowywane do ruchu tramwajowego. W najbliższym czasie rozpocznie się także wylewanie nawierzchni na ul. Kostrzyńskiej -na odcinku od wjazdu do MZK do skrzyżowania z ulicą Dobrą.

Przypomnijmy, remont ul. Kostrzyńskiej ruszył w maju. W sierpniu wykonawca przebudowy udostępnił już pierwszy odcinek remontowanej drogi –  fragment od ulicy Tartacznej do wjazdu na teren zajezdni MZK.  W tym samym czasie rozpoczął prace na odcinku od wjazdu na teren zajezdni MZK do ulicy Dobrej.

Cała inwestycja ma być gotowa jesienią przyszłego roku.

 

 

Jedna odpowiedź do “Leją asfalt na Kostrzyńskiej”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.