°C

Konkurs „Trzymaj Formę! Dbając o zdrowie, dbasz o Niepodległą”

autor: Piotr Wiśniewski

W gorzowskiej Bibliotece podsumowano konkurs pod nazwą „Trzymaj Formę! Dbając o zdrowie, dbasz o Niepodległą”.

W przedsięwzięciu organizowanym przez Lubuski Urząd Wojewódzki i Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gorzowie, udział wzięło kilkadziesiąt szkół z terenu województwa lubuskiego. W sumie na konkurs nadesłano blisko 60 projektów. O celu konkursu mówi Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp. Dorota Konaszczuk.

Nagrody w konkursie ufundowali organizatorzy konkursu: Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp. i Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak. O udziale Urzędu w przedsięwzięcie mówi Roman Sondej, Dyrektor Generalny Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Gorzowie. O nagrodzonym projekcie mówi uczennica tej szkoły, Matylda Urban.

Nagrodzone szkoły otrzymały na konferencji sprzęt sportowy.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.