°C

Kobiety autentyczne, czyli szkolenia w bibliotece [GALERIA]

Fot. A. Wolańska

Dzisiaj w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie do 17 trwa akcja Kobieta Autentyczna. Chodzi w niej przede wszystkim o uświadomienie paniom ich wartości.

W programie są między innymi wykłady. Więcej o akcji – Katarzyna Wojtowicz z firmy Silcare, koordynator projektu:
 
Jeden z wykładów poprowadzą Anna Schild i Anna Arlet, gorzowianki, założycielki już teraz ogólnopolskiego projektu społecznego „Nie jestem wyglądem”. Mówi Anna Arlet:
 
Warsztaty poprowadzi też Natalia Ślizowska, projektantka, która pochodzi z Lipek Wielkich i ma swoją pracownię w Gorzowie:
 
Równolegle do wykładów na parterze biblioteki udzielane są bezpłatne porady. Można skorzystać z pomocy stylistek czy trenerek personalnych. Specjalistki badają masę ciała i na przykład skórę głowy. Wydarzenie objęte jest patronatem Radia Gorzów.
 
 

 
 
Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.