°C

Kilkanaście nieprawidłowości w gorzowskim escape roomie

www.google.com/maps

Piętnaście nieprawidłowości stwierdzili strażacy w działającym w Gorzowie przy ul. Chrobrego escape roomie. Jeden pokój został tam zamknięty.

Kontrole w tym miejscu prowadzono w sobotę  – mówi młodszy brygadier Marek Kopera, komendant miejskiej straży pożarnej:

 

Jak dodaje Marek Kopera, w gorzowskim escape roomie sprzęt gaśniczy był na miejscu, ale na korytarzu – choć jest on szeroki- ustawione były stoliki i krzesła, które w jakiś sposób mogły utrudniać ewentualną ewakuację- to była jedno ze stwierdzonych nieprawidłowości. Właściciele gorzowskiego escape roomu zobowiązali się do działań, które mają zwiększyć bezpieczeństwo korzystających z nich osób. Zadeklarowali m.in., że wyposażą korzystających w latarki:

Właściciele gorzowskiego escape roomu piszą na Facebooku m.in.: Od początku istnienia dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście bawili się dobrze, ale przede wszystkim bezpiecznie. Od wczoraj wdrażamy w życie wszystkie instrukcje kontrolerów Straży Pożarnej, ponieważ bezpieczeństwo naszych graczy jest dla nas najważniejsze.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.