°C

K.Sibińska o prawyborach w PO

redakcja gorzowska

Sama o fotel prezydenta Gorzowa walczyć nie będzie, ale będzie wspierała tego, który wygra w Platformie prawybory na ten urząd.

Poranny gość Radia Gorzów Krystyna Sibińska, posłanka Platformy Obywatelskiej powiedziała, że praca przy kampanii wyborczej jest bardzo ciężka.

Kto ostatecznie będzie kandydatem PO na urząd prezydenta, okaże się 16 maja podczas głosowania wewnątrz partii. A wcześniej, bo 14 maja, planowana jest między kandydatami kolejna debata. Tym razem Robert Surowiec, Radosław Wróblewski i Krzysztof Karwatowicz będą dyskutować o sprawach społecznych, kultury, edukacji i sportu. Początek o godzinie 17.00. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej przy Sikorskiego.

Jedna odpowiedź do “K.Sibińska o prawyborach w PO”

  1. „Kto ostatecznie będzie kandydatem PO na urząd prezydenta, okaże się 16 maja” – że Surowiec. A do tego czasu cały świat wstrzymał oddech…

    Sibińska” będzie wspierała tego, który wygra w Platformie prawybory na ten urząd” – mamy teraz taki „klimat”, że powinni się wspierać wszyscy nawzajem. Np. sąd dzisiaj orzekł, że „nie ma taryfy ulgowej dla sekretarza PO. Stanisław Gawłowski pozostaje w areszcie”. Kto następny?

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.