°C

Jechał slalomem. Miał trzy promile

Podczas minionego weekendu policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali m.in. motorowerzystę, który na drodze w gminie Stare Kurowo jechał slalomem. Sytuację zarejestrowała kamera zamontowana w radiowowzie.

Jak się okazało w czasie kontroli, 32 latek miał blisko trzy promile. Tłumaczył policjantom, że jechał z wizytą do rodziny i wypił wcześniej piwo. Z kolei ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał 33 letni kierujący samochodem osobowym, który spowodował kolizję na drodze w miejscowości Osów pod Drezdenkiem. Auto wypadło z drogi i zatrzymało sie w rowie. Obaj panowie odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwości za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Dodatkowo 33 latek odpowie również za jazdę bez uprawnień i samochodem niedopuszczonym do ruchu.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.