°C

Idzie dobry czas dla Zawarcia?

Zawarcie Gorzów z drona

Gorzowskie Zawarcie zmienia się i tak też będzie w ciągu najbliższej, pięcioletniej kadencji- zapewnia radny Patryk Broszko. W ostatnich wyborach samorządowych, startując do Rady Miasta z okręgu obejmującego m.in. Zawarcie i Zakanale, zdobył 1073 głosy. Natomiast kandydaci z listy, z której startował, czyli Gorzów Plus, wzięli w tym okręgu trzy z pięciu mandatów.

Zdaniem Patryka Broszko najbliższe lata przyniosą Zawarciu nowe inwestycje. W przyszłym roku np. remontowana będzie ul. Śląska.

 

Patryk Broszko, dodaje, że podejmowane będą starania o likwidacje pieców kaflowych na Zawarciu. Jego zdaniem jest duża szansa, że w przyszłym roku w tej części miasta wprowadzany będzie tzw.KAWKA 2. Patryk Broszko dodaje, że w kolejce do remontów czekają kamienice zakwalifikowane do programu Mieszkać Lepiej. Tu jednak w rozpoczęciu prac przeszkodę stanowi brak wykonawców.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.