°C

Gorzowianie przypieczętowali 1. miejsce

fot. Filip Górecki

W ostatniej serii spotkań fazy grupowej unihokejowej Salming Ekstraligi, UKS I LO Florball Gorzów pokonał na wyjeździe KS Wejherowo 11:10 i 8:3.

Pierwsze spotkanie było bardzo zacięte, prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie a o zwycięstwie gorzowian przesądziły trzy bramki zdobyte między 57 a 59 minutą. Dziś UKS I LO Florball był zdecydowanie skuteczniejszy w defensywie. KS Wejherowo trzecią i ostatnią bramkę zdobył na początku drugiej tercji, później gorzowski bramkarz Piotr Wiliński nie dał się pokonać ani razu. Dzięki dwóm wygranym UKS I LO Florball Gorzów zapewnił sobie 1. miejsce w swojej grupie ekstraligi i do fazy play-off przystąpi z pominięciem I rundy. O obu meczach mówi jeden z najbardziej doświadczonych zawodników naszego zespołu, Miron Łata:

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.