°C

Gorzów czysty na święta

fot:E.Kobelak

Gorzów czysty na święta – to hasło nowej akcji przygotowanej przez pracowników biura MG-6. Chodzi o odpady wielkogabarytowe. Zgodnie z harmonogramem wywozów powinny być one odebrane tuż po świętach, ale będą szybciej.

W trosce o estetyczny wygląd miasta podjęliśmy decyzję o zmianach w harmonogramie, tak by podczas świąt osiedli nie zaśmiecały wersalki czy meble – mówi Katarzyna Szczepańska, dyrektor Biura MG-6:

Katarzyna Szczepańska przypomina, że za każdym razem gdy chcemy wystawić odpady wielkogabarytowe, konieczność ich odbioru należy zgłosić do swojego zarządcy, Biura Związku Celowego Gmin MG-6 bądź do operatora:

Przypomnijmy więc, jeśli przed świętami mamy jeszcze do wyrzucenia meble, warto to zrobić do środy, bo od czwartku planowane są odbiory.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.