°C

Ekonomia społeczna w Lubuskiem

fot. K.Rak

Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprosił na konferencję szkoleniową pn. „Ekonomia społeczna w subregionie II Województwa Lubuskiego - szanse, zagrożenia i perspektywy rozwoju” .

Lubuskie dynamicznie się rozwija, a jest jeszcze wiele szans do wykorzystania, także tych ekonomicznych czy społecznych. O idei konferencji opowiadała nam jedna z organizatorek,Helena Ghul, doradca specjalistyczny Lubuskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej:

Projekt, którym mógł się dziś pochwalić Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej to pierwszy lubuski projekt, który obejmował tak szeroki zakres pomocy, także finansowej:

Powinniśmy przede wszystkim postawić na edukację i czerpać z zielonych zasobów województwa, mówił dziś wicemarszałek województwa lubuskiego Romuald Gawlik:

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.