°C

Dziennikarze

Piotr Bednarek

Prezes Zarządu, Redaktor Naczelny +48 68 4555 501
Bogdan Sadowski

Bogdan Sadowski

Kierownik Radia Gorzów, dziennikarz. e-mail: b.sadowski@radiogorzow.pl
Zbigniew Bodnar

Zbigniew Bodnar

Dziennikarz gorzowskiej redakcji Radia Zachód. Tel. 95 720 47 91.

Agnieszka Dobosiewicz

Dziennikarka gorzowskiej redakcji Radia Zachód i Radia Gorzów. Tel. 95 7204 791.
Filip Górecki

Filip Górecki

Dziennikarz sportowy
Tomek Jocz

Tomek Jocz

Dziennikarz Radia Gorzów. Autor audycji „Taka Muzyka” (poniedziałek -piątek 18-20).
Elżbieta Kobelak

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: e.kobelak@radiogorzow.pl. Tel. 95 725 82 61.
Iwona Krawczyk

Iwona Krawczyk

Dziennikarka Radia Gorzów. E-mail: i.krawczyk@radiogorzow.pl Tel. 95 725 82 61.
Patryk Małyszko

Patryk Małyszko

Dziennikarz Radia Gorzów Email: p.malyszko@zachod.pl
Paweł Owczarski

Paweł Owczarski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM.
Izabela Patek

Izabela Patek

Reportażystka, dziennikarka działu kultury i gorzowskiej redakcji Radia Zachód Tel. 95 720 47 91.

Filip Praski

Dziennikarz Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: f.praski@radiogorzow.pl
Klaudia Rak

Klaudia Rak

dziennikarz

Ryszard Rachlewicz

Dziennikarz. Tel. 95 7204 791. E-mail: r.rachlewicz@zachod.pl.
Daniel Rutkowski

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów.
Marcin Sasim

Marcin Sasim

Dziennikarz Radia Gorzów. E-mail: m.sasim@radiogorzow.pl. Tel. 95-725-82-61. Z Radiem Gorzów związany od lipca 2009 roku.