°C

Drożej na Słowiance

fot:E.Kobelak

O 1,50 podrożeje godzinowy bilety na basenach Słowianki. Tym samym za najtańszy bilet na Słowiankę zapłacimy nie 7 złotych , a 8,50. Ostatnia podwyżka w centrum wprowadzona była 7 lat temu.

 Mówi wiceprezes Słowianki Łukasz Marcinkiewicz:

 

Co ważne, dla posiadaczy Gorzowskiej Karty Mieszkańca Słowianka przygotowała rabat. W każdy piątek cena biletu – po okazaniu karty – będzie zmieszana właśnie o złotówkę i 50 groszy.

Najdotkliwiej podwyżki na Słowiance odczują posiadacze karnetów. Cena rocznego karnetu bez limitu wejść, zdrożeje z 1800 złotych, aż do 2800 czyli o tysiąc złotych. Za karnet 30 dniowy, także bez limitu wejść zapłacimy 300 złotych:

Nowe ceny na Słowiance dla dorosłych będą obowiązywały od poniedziałku, ald dzieci i uczącej się młodzieży sprzedaż biletów będzie się w czasie ferii odbywała na starych zasadach.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.