°C

Debata o tolerancji i uzależnieniach w gorzowskim kinie

autor: Piotr Wiśniewski

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 i gorzowski Elektryk, zorganizował dzisiaj debatę tematyczną dla uczniów i pedagogów szkolnych po filmie „Bohemian Rhapsody”.

W ramach cyklu „Kino na Temat”, gorzowska młodzież i pedagodzy, rozmawiali o przejawach nietolerancji, między innymi w szkołach oraz o zagrożeniach ze strony uzależnień. Podstawą do dyskusji był obejrzany przez uczestników debaty, film o zespole Queen. Jak bardzo potrzebne są tego typu przedsięwzięcia, powiedziała nam Pedagog szkolny z gorzowskiego Elektryka – Joanna Józwa – Jelincic.

Młodzieży bardzo podobała się historia zespołu oraz debata o ważnych problemach.

Jak twierdzi dyrektor Kina Helios, Monika Kowalska, cykl spotkań pn. „Kino na Tematy” to możliwość porozmawiania na trudne tematy, przybliżone w prezentowanych na ekranie filmach.

Cykl „Kino na Temat”, realizowany jest w gorzowskim kinie Helios przez cały rok szkolny.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.