°C

Darmowe porady prawne

redakcja gorzowska

Magistrat przypomina, że gorzowianie mają możliwość korzystania z bezpłatnych porad prawnych. W każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca prawnicy od 11.30. przez godzinę dyżurują w budynku Wydziału Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26.

W drugą i czwartą środę miesiąca w godzinach od 17.00. do 18.00. można przyjść do Zespołu Szkół nr 20 przy ulicy Śląskiej. Natomiast w siedzibie Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej przy Wełnianym Rynku prawnicy czekają na mieszkańców w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godzinach od 11.30. do 12.30.

Dodatkowo, na 24 lutego planowane jest otwarte spotkanie prawników z mieszkańcami w kompleksie Akademii imienia Jakuba z Paradyża przy ulicy Chopina 52. W budynku nr 4 , w godzinach od 8.00. – 11.00. będzie można skonsultować się w sprawie rozwodów, przedawnień roszczeń i wypadków komunikacyjnych.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.