°C

Cztery ciosy zamiast progresu

W 15. kolejce piłkarskiej III ligi grupy 3 Stilon Gorzów przegrał u siebie z Pniówkiem Pawłowice Śląskie 0:4.

Do przerwy był bezbramkowy remis, w 51 minucie do własnej bramki trafił obrońca Stilonu Patryk Nidecki. Kolejne dwa gole goście zdobyli w 56 i 61 minucie a wynik ustalili na 3 minuty przed końcem spotkania. Wściekły po spotkaniu był trener Stilonu, Kamil Michniewicz:

Kapitan Stilonu Łukasz Maliszewski dodał, że zespół zbyt łatwo się załamuje po utracie pierwszego gola

Stilon pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli.

6 odpowiedzi na “Cztery ciosy zamiast progresu”

1. O jakim progresie mowa? Stilon jest słaby jak nigdy dotąd. Zastanawia mnie po co była ta rewolucja w klubie? Wtedy chodziło o to , że zmiana trenera i zarządu miała uchronić Stilon przed spadkiem do IV ligi. Jaki był sens robienia tej zadymy skoro Stilon spadnie do IV ligi? Brawo ci wszyscy co przyłożyli do tego ręce z biłko na czele. Zespół Gołubowskiego potrzebował tylko spokoju i odrobinę wsparcia a nie szczucia i robienia zadymy. Co ma do powiedzenia nowy zarząd i trener? Czy mają plan B czy już pogodzili się ze spadkiem?

2. Paweł Korbela, strata do bezpiecznego miejsca nie jest duża? A ty myślisz , że inne zespoły zagrożone spadkiem położą się przed Stilonem ? Praktycznie Stilon przegrywa ze wszystkimi nawet z teoretycznie słabymi a sądzisz , że Stilon ma kasę? A nawet, gdyby miał to myślisz ,że jacyś dobrzy piłkarze tylko czekają by grać w Stilonie? Ci którzy się liczą już gdzieś grają. Zadyma w klubie i zmiana trenera miała polepszyć sytuację w Stilonie a co mamy? Jesteśmy w czarnej d…tylko dlatego , że komuś się nie podobał zarząd i trener, bo byli ze Szczecina, zamienił stryjek siekierkę na kijek.

3. Paweł Korbela to, że w klubie był niepotrzebny dym to moja wina? I po co chłopie odstawiłeś leki? To tacy jak ty , którzy popierali zadymiarza biłko i pozwolili bez powodu usunąć trenera i zarząd mamy teraz taki pasztet i grozi nam spadek do IV ligi. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.