°C

Coolturalny pasażer w czystym ubraniu

grafika: MZK

To czwarta i już ostatnia odsłona akcji MZK pod nazwą Coolturalny PASAŻER. Przez kilka miesięcy, m.in. za pomocą plakatów, miejski przewoźnik przypominał pasażerom, w jaki sposób powinno się kulturalnie korzystać z przejazdów. Chodzi o zachowania nie tylko w autobusie czy tramwaju, ale także na przystanku. Tym razem poruszony został temat głośnego słuchania muzyki oraz pasażerów w ubraniach roboczych.

 Jak się okazuje, to problemy bardzo uciążliwe. Marcin Pejski, rzecznik prasowy MZK przyznaje, że uwagę na mieszkańców podróżujących a w ubraniach roboczych zwrócili sami pasażerowie

Podczas poprzednich odsłon akcji zwracano także na ustępowanie miejsc osobom starszym i kobietom w ciąży, czy trzymanie butów na siedzeniach autobusu. Mamy nadzieję, że nasza akcja zmieni zachowanie choccy części pasażerów – dodaje Marcin Pejski:

Akcja informacyjna Coolturalny pasażer trwa od września

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.