°C

Ty mnie znasz – Jakub Krystyan

Zgodnie z naszym linerem - MUZYKA ZACZYNA SIĘ TUTAJ i ideą wspierania nowych talentów, w tym tygodniu na samej górze naszej playlisty debiut po polsku.

„Idol” 2017 TV Polsat, był dla niego jak spełnienie amerykańskiego snu. Pochodzący z Krakowa Jakub Krystyan – na co dzień trener personalny, z wykształcenia instruktor kulturystyki, samouk kochający muzykę, w ubiegłym roku postawił wszystko na jedną kartę i wziął udział w tym programie. Przekonał do siebie jury wykonaniem m.in piosenek Stinga.
Kuba ostatecznie dotarł aż do finałów i choć nie został zwycięzcą „Idola”,  wygrał szansę na niesamowitą karierę, którą właśnie rozpoczyna.
Podpisał kontrakt z dużą wytwórnią, wydał singiel „Ty mnie znasz” i zapowiedział debiutancki album.
Oto co sam mówi o swoim debiutanckim utworze:
„Ty mnie znasz” to mój pierwszy singiel i jestem z niego bardzo zadowolony. Tekst napisał Wojtek Łuszczykiewicz
z zespołu Video, muzykę napisałem sam, a wszystko w formę ubrał Czarny HI-FI – producent, który za płytę Ani Dąbrowskiej
dostał Fryderyka. Od razu złapaliśmy świetny kontakt. Czarny to artysta, który do polskiej muzyki pop wnosi swoje niepowtarzalne brzmienia, a mi udaje się przemycić moje instrumenty w utwór.
Myślę, że kolejne single będą jeszcze lepsze, bo mamy światu jeszcze wiele do zaoferowania.
Klikając powyżej możecie obejrzeć videoclip do tej piosenki. Gościnnie występuje w nim Monika Meller.
Co sam Kuba o tej współpracy? :
Monikę do teledysku zaprosiła moja przyjaciółka i menadżerka Sylwia Gała. Uznała, że Monika idealnie nadaje się do odegrania
mojej partnerki, ze względu na urodę i liczne tatuaże. Jestem mega zadowolony z jej osoby w teledysku. Kto wie czy nie będzie 
kontynuacji tego wątku …”
Póki co my zaczynamy grać Jakuba na 95,6FM i na radiogorzow.pl – u nas kontynuacja tego wątku co 3 godziny 🙂
 
Udanych ferii zimowych, … zabierzcie nas ze sobą, bo gramy najlepiej !!!
 
Jarek Łukowski
HoM w RG95,6FM
Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.