°C

ZEDD; KATY PERRY „365”

Laureat Grammy i autor licznych przebojów – Zedd – oraz światowa supergwiazda Katy Perry połączyli siły, by zaprezentować wspólny singiel '365'. Utworowi towarzyszy zachwycający futurystyczny teledysk.

Katy Perry i Zedd napisali utwór wspólnie, a Zedd zajął się również produkcją. Reżyserem klipu jest Warren Fu (The Weeknd, Daft Punk), a autorką konceptu jest Katy Perry. Pytanie, jakie postawili artyści w wideo, brzmi: czy sztuczna inteligencja byłaby zdolna nauczyć się miłości? W teledysku oglądamy androida (Katy Perry), który próbuje nawiązać prawdziwą relację z mężczyzną granego przez Zedda.

– Katy i ja znamy się od jakiegoś czasu. Minionego lata koncertowaliśmy razem w Australii. Wtedy zaczęliśmy wspólnie pracować nad piosenkami. Po zakończonej trasie nie przerwaliśmy tego procesu i wtedy narodził się pierwszy pomysł na ‚365’. Kiedy skończyliśmy utwór, wiedzieliśmy, że mamy coś wyjątkowego. Uwielbiam głos Katy w tym kawałku – mówi Zedd.

Katy Perry dodaje: – Cieszę się, że mogłam współpracować z tak utalentowanym, a zarazem skromnym człowiekiem.

‚365’ to pierwszy singiel Zedda w 2019. W minionych 12 miesiącach artysta zaprezentował swój remiks ‚Lost In Japan’ Shawna Mendesa, ‚Happy Now’ z Elley Duhé oraz ‚The Middle’ z Marren Morris i Greyem. Za ten ostatni utwór Zedd otrzymał 3 nominacje do Grammy.

Czeka nas zatem bardzo futurystyczny tydzień na 95,6 Fm.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.