°C

VANCE JOY „Saturday Sun”

W 2014 roku Vance Joy zawojował listy przebojów debiutancką płytą 'Dream Your Life Away' i multiplatynowym singlem 'Riptide'. Miał też okazję supportować Taylor Swift.

Australijczyk, który tak naprawdę nazywający się James Keogh, nie spoczywa na laurach i przygotował nową singlową piosenkę.

Vance muzyczne wciąż porusza się w swoim ulubionym obszarze, wyznaczonym przez indie pop, indie folk oraz alternatywny rock.

Aktualny singiel ‚Saturday Sun’ jest czwartym singlem z drugiego krążka ‚Nation Of Two’. Kiedy przed rokiem Vance odwiedził Malibu wpadł na pomysł napisania tej piosenki. W drodze do studia z plaży Venice Beach wpadło mu do głowy kilka wersów i tak od słowa do słowa powstał wakacyjny hit, o tym, jak to na swojej drodze spotykamy czasami kogoś naprawdę wyjątkowego i wtedy, od tego pierwszego momentu czujemy, że tej osoby nie możemy stracić z oczu, nie możemy się wprost doczekać kolejnego z nią spotkania. Może i nic odkrywczego, ale… kto z nas tego nie przeżył! Zwłaszcza w wakacje!!!

Piosenka miała swoją premierę na początku roku, 4. maja ukazała się w wersji akustycznej.

Płyta ‚Nation Of Two’ pojawiła się na półkach sklepów muzycznych 23 lutego. Na płycie znalazło się trzynaście utworów. Wydawnictwo promowały dotąd single ‚Lay It On Me’, ‚Like Gold’ oraz ‚We’re Going Home’.

Bądźcie czujni i weźcie sobie ten przekaz do serca, nigdy niewiadomo, czy za parę chwil nie spotkacie kogoś kto obudzi w Was TE najwyższe emocje. Wtedy z uśmiechem na ustach możecie zanucić sobie nasz hit tygodnia!

Z romantycznym więc w tym tygodniu akcentem zapraszamy Was na 95,6 FM!

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.