°C

TOM GREGORY „Honest”

Dzięki swojemu debiutanckiemu singlowi 'Run To You' 23-letni Tom Gregory zdobył zainteresowanie publiczności i mediów. Teraz przyszedł czas na nowe! Sprawdźcie singiel 'Honest'!

Młodziutki Brytyjczyk spędził sporo czasu w dzieciństwie na słuchaniu przebojów, podczas podróży samochodem w towarzystwie taty. Kontakt z mediami rozpoczął od udziału w serialu telewizji BBC. Po przesłuchaniach otrzymał rolę Luke’a w serii ‚The A Word’. Swojego menegera spotkał w Monachium, jest związany kontraktem z wytwórnią Kontor Records.

 

Poza Wyspami jest bardzo lubianym artystą w Niemczech. To właśnie tam jego debiutancki singiel ‚Run To You’ trafił na całkiem niezłe pozycje list przebojów.

 

Z jakim przyjęciem spotka się kolejny singiel Toma?

Regularne prezentacje utworu ‚Honest’ od poniedziałku na 95,6 Fm!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.