°C

SYLWIA GRZESZCZAK; LIBER „Dobre Myśli”

10 lat... kiedy to minęło? Jakby wczoraj pobrzmiewały i towarzyszyły nam hity 'Nowe Szanse', 'Co Z Nami Będzie' i 'Mijamy Się', a Sylwia już ruszyła w trasę jubileuszową!

Wszystkie 3 cytowane single znalazły się na płycie 'Ona i On' nagranej przed dekadą współnie z życiowym partnerem, Liberem. Dziś w związku z jubileuszem para wraca do nas z nowym singlem!

Sylwia nie boi się szukać nowych muzycznych horyzontów, tym razem swoją kompozycję powierzyła cenionemu producentowi – Bogdanowi Kondrackiemu. Efekt to odkrywcza mieszanka retro-funku, reagge i hip-hopu. Piosenka niesie mnóstwo pozytywnej energii i tytułowych ‘dobrych myśli’, jest zmysłowa i ‘nasycona słońcem’.

 

Sylwia Grzeszczak po małej przerwie wraca z zdwojoną siłą. Podarowała nam nowy singiel i ruszyła w trasę koncertową. 25 maja wokalistka pojawiła się na Polsat SuperHit Festiwal 2018, gdzie zaprezentowała specjalny jubileuszowy recital. Takie jubileuszowe koncerty zawsze owocują niespodziewaną dawką zwierzeń. Wiemy już, który ze wspólnych singli zaowocował wyborem wspólnej przyszłości, także muzycznej, tandemu Grzeszczak-Liber, co uważniejsi fani przekonali się też, która z piosenek z repertuaru Sylwii będzie się Artystce kojarzyć zawsze w macierzyństwem.

Co zwiastuje porcja singlowych ‚Dobrych Myśli’? … ot, zagadka! Może macie jakieś typy?

Z takim otwartym pytaniem Was zostawiamy. Piosenka do posłuchania na naszej antenie aż 4 razy w ciągu doby. Polecamy też klip – Krzysztof Kowalewski  – Mistrz absolutny, Sylwia… zjawiskowa, niebieskowłosa, by nie rzecz… niemal w przenośni… boska!

… i to wszystko u nas na 95,6 MF! Polecamy!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.