°C

PAWEŁ DOMAGAŁA „Wystarczę Ja”

Tekst do tego nagrania napisał oczywiście Paweł, który wspólnie z Łukaszem Borowieckim odpowiada także za muzykę do utworu. Zresztą zupełnie jak na poprzednim solowym krążku tego rozśpiewanego aktora.

Piosenka ukazała się w dzień premiery jego drugiego solowego krążka. Jeśli pokochaliście pierwszy singiel Pawła, to to uczucie będzie tylko wzmagało, Paweł nie zwalnia .... on ... ujmuje!

Piosenka o znaczeniu empatii w związku – mówi Paweł Domagała o nowym singlu z ‚1984’. 

‚1984’ to rok urodzenia Pawła Domagały, a płyta jest podsumowaniem pierwszej rundy w meczu: Paweł Domagała kontra świat.

– Podchodzę do ‚1984’ jeszcze bardziej osobiście niż do pierwszej płyty, będzie tu sporo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa. Temat chodził za mną od dłuższego czasu. Czy jestem taką osobą, jaką chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy spotkali się dzisiaj? Czy rozpoznałbym siebie? Szczery zapis tego, co u mnie słychać i mam nadzieję, że nie tylko u mnie. – mówi Paweł.

Po premierze zespół Pawła rusza w trasę, w czasie której zagra 41 koncertów.

Paweł Domagała jest tak samo świetnym aktorem, jak i muzykiem. Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych.

 

W tym tygodniu na 95,6 Fm Jego nazwisko będziemy z pewnością wymawiać najczęściej!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.