°C

NIGHTLY „Phantom”

Ten utwór alt-popowego zespołu z Nashville był jednym z najbardziej wyczekiwanych pozycji na rynku muzycznym. Czy 'Phantom' dorówna ich najpopularniejszemu singlowi? Mam wrażenie, że może go przebić o przysłowiową głowę!

Muzycy w składzie Jonathan Capeci (wokal), Joey Beretta (gitara), Nicholas Sainato (perkusja) i Stevie Cunsolo (klawisze) zadebiutowali w 2016 roku mini albumem ‚Honest’. Wydawnictwo kryło niezwykle popularny singiel ‚XO’ ( ponad 7 mln streamów). Grupa może się pochwalić występami przed The Night Game, The Struts, K.Flay oraz NF.

Na początku byli duetem, w 2015 pod tym szyldem NIGHTLY ukrywali się wyłącznie wokalista i gitarzysta, potem skład poszerzył się o perkusistę i klawiszowca i tak już jako grupa wydali pierwszą EP.  Ich występy są gorąco komentowane, tym bardziej więc czekamy na większy materiał. 

 

Najnowszy singiel grupy w tym tygodniu u nas usłyszycie najczęściej! Zapraszamy na 95,6 FM!

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.