°C

Light Me Up – Gromee i Lukas Meijer

Po sobotnim "rzucie na taśmę" nie mogliśmy Ich nie wrzucić na samą górę naszej playlisty. W tym tygodniu, jako najczęściej grany utwór w naszej stacji, "coś" co wreszcie okaże się polskim sukcesem na Eurowizji (czujemy to!!!).

Polski producent muzyczny DJ Gromee i szwedzki wokalista rockowy Lukas Meijer. Chłopaki dali już razem czadu w ubiegłym roku utworem „Without You”. „Light Me Up” (zapal mnie) to utwór, o którym wiemy, od soboty, że będzie wizytówką Polski na 63 Konkursie Piosenki Eurowizji (odbędzie się 8, 10 i 12 maja 2018 roku w Altice Arena w Lizbonie). Gromee-ego znacie doskonale (sami nazywamy go Smokiem Wawelskim w kapeluszu). Kim jest Lukas?

Jest frontmanem szwedzkiego zespołu No Sleep For Lucy. Ma wytatuowane całe ręce (jak przystało na rockmana) i zawsze na głowie kapelusz (jak Gromee). Lukas pochodzi z małej miejscowości i – jak sam przyznał w jednym z wywiadów – większość życia spędził grając w hokeja. Przystojny Szwed uwielbia grać na gitarze i robić zdjęcia. Inną jego pasją są wspomniane tatuaże. Niedawno Lukas przeżył bolesne rozstanie ze swoją dziewczyną. Sofie przeniosła się do Barcelony i… związała się z inną kobietą. A co myśli o Polsce?

„Kocham Polskę, i mam świetne wspomnienia związane z tym krajem. Sądzę, że każdy powinien ją odwiedzić. To państwo z ogromną historią i pięknymi miastami gdzie jest wiele rzeczy do zwiedzenia. Przyjeżdżam tutaj przy każdej okazji, tak często jak mogę. Byłem już w Krakowie, Gdańsku, Sopocie, i Gdańsku, ale teraz pierwszy raz odwiedzę Warszawę dzięki udziałowi w Krajowych Eliminacjach” – powiedział niedawno w wywiadzie dla INFE Poland.

Może spotka tu miłość swojego życia? Tego mu życzymy… i żeby z Gromee-kiem, utworem „Zapal Mnie”, podpalili całą Europę do głosowania… i do zobaczenia na Eurowizji 2019 w Warszawie 😉

Niech nasza piosenka już teraz leci w świat z Radio Gorzów na 95,6FM i na www.radiogorzow.pl

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.