°C

KOY „Cicho”

KoY

Gorzowianka, której muzyka gra w duszy od najmłodszych lat. Jak każdy swoją muzyczna przygodę rozpoczynała tam, gdzie większość młodych artystów, występując w trakcie uroczystości szkolnych. Szlify muzyczne zdobywała w Grodzkim Domu Kultury. W dalszym etapie jej życia, z powodu pracy i studiów, muzyka zeszła na dalszy plan. Powróciła na rynek w 2014 roku, który przyniósł jej wspaniały prezent w postaci promotorki Karoliny i producentów muzycznych, najpierw Mateusza Badury, a po roku kolejno Paweła Hołdy oraz Voytka Kochanka (laureat nagrody Grammy).

 

Nieodzownym atrybutem scenicznym KoY od początku była maska. Dlaczego maska na twarzy? Maska na twarzy KoY ma służyć wyznaczeniu granicy pomiędzy życiem prywatnym a sceną.  Ostatnio jednak można wokalistkę podziwiać bez tego gadżetu.  Aktualny singiel ‚Cicho’ w tv śniadaniowej wykonała w pełnym blasku fleszy. 

 

‚Cicho’ nieco różni się od pozostałych kompozycji KoY. Obok typowo popowych sekwencji odnajdziemy nieco elektronicznych brzmień, co nadaje piosence świeżości i nowoczesnego brzmienia.

Singiel powstał również przy współpracy z Michałem Włodarskim, który jest producentem i kompozytorem wszystkich piosenek, które znajdą się na debiutanckim krążku  Artystki, obok znanych już singli ‚Siła’, ‚1000mil’ , ‚Razem’ , ‚Biegnij’, czy ‚Burza Wspomnień’ .

 

KoY w swojej karierze zagrała już kilkadziesiąt koncertów. Brała udział w różnych programach TV.

 

Nowy singiel ‚Cicho’ jako pierwsi pokazaliśmy na naszej antenie w naszym porannym programie! Teraz usłyszycie KoY jeszcze częściej!… bo muzyka zaczyna się tutaj… w Radio Gorzów, na 95,6 FM!.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.