°C

KISS & BANG „Zbliżają Się Święta”

Nicole, Syll, Iga i Monika solowo mają już na swoich kontach pierwsze sukcesy. Nowy polski girlsband podarował swoim fanom piosenkę na święta.

Ten świąteczny utwór przysłała do naszej Redakcji Iga – jedna z cżłonkiń grupy, dorzuciła nam też kilka słów o sobie i zespole.
Iga pochodzi z okolic Międzyrzecza. Od dziecka zajmuje się muzyką, śpiewa, gra na instrumentach, ale przede wszystkim śpiew determinuje jej wszystkie działania. Po wyjeździe do Poznania na studia, jej „kariera” muzyczna, trochę się rozwinęła. Została solistką poznańskiego chóru Gospel Joy, nagrała z nimi płytę ‚Fill My Cup’, na której wykonuje też tytułową piosenkę. Teraz nadszedł czas na zmiany. Wraz z koleżankami postanowiła spełnić swoje dziecięce marzenia i założyła girlsband. Próbujemy swoich sił we czwórkę. Tak powstała piosenka świąteczna ‚Zbliżają Się Święta’.

Piosenka została wydana przez wytwórnię My Music. Do powstania tego nagrania zaangażowany był Gordon Pogoda, autor przebojów Miley Cyrus i Seleny Gomez.

Z najlepszymi życzeniami od ekipy 95,6 Fm!

 
Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.