°C

JULIA BURY „Żywa”

W piątek odbyła się premiera tego singla. Julia była naszym gościem i tuż po rozmowie na kanale YT udostępniła klip do najświeższego singla.

Jesteśmy przekonani, że podbije Wasze serca, bo przecież .... muzyka zaczyna się tutaj... u nas, na 95,6 FM!

Julia, we wrześniu kończy 17 lat. Chodzi do pierwszej klasy liceum oraz uczęszcza do szkoły muzycznej. Ukończyła pierwszy stopień szkoły muzycznej w klasie fortepianu, a obecnie jest na drugim stopniu w trzeciej klasie wokalu. Śpiew to jej największa pasja, z którą nie rozstaje się od 10 roku życia.

 

Jest laureatką wielu festiwali ogólnopolskich i wojewódzkich. Julia zagrała główną rolę w musicalu ‚Alicja w Krainie Czarów’ , który był przedstawiany w Filharmonii Gorzowskiej. Nagrała trzy utwory, do których sama napisała słowa i muzykę – ‚Żywa’, ‚Boso We Śnie’, ‚Tafla’. Aranżacją do jej utworów zajął się Pan Piotr Wojtanowski (Quentin).

 

Julia gra i śpiewa ze swoim zespołem, a ich występ będzie można zobaczyć podczas Szlaku Kulturalnego w Gorzowie Wlkp.

 

Julka…. 3mamy kciuki, utwierdzeni w przekonaniu, że muzyka zaczyna się tutaj… u nas, na 95,6 FM! 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. Rozgłośnia nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy, a w sprawach spornych może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie uprawnionym organom.