°C

DON DIABLO; EMELI SANDE; GUCCI MANE „Survive”

Don Diablo z dwójką niezwykłych gości – Emeli Sande i Gucci Mane – prezentuje wyjątkowy singiel 'Survive'.

Zapytacie a czym polega jego wyjątkowość? Wystarczy posłuchać… choć i zamysł powstania ma swoje znaczenie.

Don Diablo to pochodzący z Holandii DJ i producent, który jest uważany za jednego z pionierów ruchu Future House. Do najnowszego singla Artysta zatrudnił niezwykle utalentowaną Emeli Sande oraz rapową sensację Gucci Mane.

 

Jak mówi sam Diablo: –” Ten kawałek musiał być perfekcyjny od początku do końca. Chciałem w nim połączyć trzy pozornie niepasujące do siebie światy. Holenderski producent, brytyjska songwriterka i jeden z największych gwiazdorów rapu w Stanach – taka mieszanka nie zdarza się często. Każdy z nas wyszedł ze swojej strefy komfortu, ale jednocześnie zadbaliśmy, by w kawałku znalazł się osobisty sznyt. Jestem bardzo dumny z efektu końcowego i mam nadzieję, że wszyscy wyłapią przekaz płynący z ‚Survive’: mierzcie wysoko i nie bójcie się marzyć ponad stan.”

 

W tym tygodniu zatem zachęcamy – nie ograniczajcie marzeń, … śmiało! Codziennie będziemy Was do tego zachęcać na 95,6 FM!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.