°C

CLEAN BANDIT; ELLIE GOULDING „Mama”

Brytyjskie elektroniczne trio Clean Bandit zaprezentowało kolejny teledysk promujący drugi studyjny album 'What Is Love?' z 2018 roku. W piosence, zatytułowanej 'Mama' gościnnie pojawia się Ellie Goulding.

Mające na koncie Grammy oraz osiem nominacji do BRIT Awards trio w składzie Grace Chatto, Jack Patterson i Luke Patterson, samo wyreżyserowało wideoklip do piosenki. Zaprosiło do udziału w nim również znanego brytyjskiego aktora Neila Morrisseya (m.in. serial ‚Line Of Duty’).

 

Stworzyliśmy scenariusz o chłopcu, którego cudowna moc zostaje mu zabrana w dzieciństwie. Dorasta, będąc zdeterminowanym, aby odzyskać odebrane zdolności. Reżyseria teledysku była dla nas interesującym doświadczeniem – zapewnia Grace Chatto z zespołu Clean Bandit.

Album ‚What Is Love’ jest już złoty w USA. Jest następcą znakomitego debiutu ‚New Eyes’ z 2014 roku. Anglicy połączyli na nowym albumie wszystkie najciekawsze elementy współczesnej muzyki elektronicznej i tanecznej, dodając do tego silne słowa i emocjonalne teksty.

Jak zwykle nie zapomnieli też o ciekawych współpracownikach. 

Do tej pory płyta ‚What Is Love’ sprzedała się na całym świecie w ponad 3,2 mln egzemplarzy. Pochodzą z niej przebojowe single ‚Rockabye’, ‚Symphony’, ‚I Miss You’, ‚Tears’, ‚Solo’ oraz ‚Baby’.

 

W tym tygodniu na 95,6 Fm najczęściej  usłyszcie zatem słowo … ‚Mama’!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.