°C

Zielonogórska chirurgia dziecięca sparaliżowana przez koronawirusa!

Fot. Piotr Kuśnierz
 

Wszystko przez nieodpowiedzialną postawę babci 4-letniego dziecka, która przyszła z maluchem do ambulatorium chirurgicznego.

Jak mówi Sylwia Malcher – Nowak, rzeczniczka zielonogórskiej lecznicy, babcia zaprzeczyła jakoby dziecko lub ktoś bliski z rodziny miał mieć kontakt z osobą chorą na koronawirusa:

 

Jak dodaje rzeczniczka zielonogórskiej lecznicy lekarz zachował czujność i wykonał niezbędne testy. Te niestety potwierdziły obecność COVID-19:

 

Ta skrajna nieodpowiedzialność kobiety spowodowała, że cały oddział chirurgii dziecięcej i część personelu z SOR-u została wyłączona z pracy. Pacjenci i lekarze oraz wspierający personel czekają na wyniki w kierunku koronawirusa:

 

4-latek został wypisany ze szpitala do domu, jego stan jest dobry. Jest pod opieką specjalistów. W regionie mamy dwa oddziały chirurgii dziecięcej – jeden w Gorzowie a drugi właśnie w Zielonej Górze.

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku